نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشاوره شغلی....

584
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46934
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره شغلی....

به نام خدا
    سلام

من یه پسر۱۸ سال ام
    درسم خیلی خوب بود
    ولی خیلی افت کرده معدل دهم م ۱۹.۳۶
    معدل کل امسال ۱۷.۲۰ و معدل کتبی ام ۱۴
    اولویت اول م دانشگاه افسری ارتش یا سپاه هست
    و جواب نهایی دانشگاه علوم و فنون هوایی ارتش ۲۳ میاد
    متاسفانه امسال نتونستم واسه کنکور بخونم ....
    رشته ام ریاضی هست
    به نظرتون بعد کنکورم چی کار کنم؟
    من تو عمرم فقط یک ماه رفتم شاگردی مکانیکی ...

یه مغازه آرایشگری هست نزدیک خونمون که از این لحاظ خیلی خوبه
    ولی خب مغازه اش کوچیک و یه مقدار به خاطر ماسک نزدن بیشتریا می ترسم
    و اینکه من آدم مذهبی و بسیجی هستم ولی آقای آرایشگر نیست

لطفا راهنمایی م کنید بعد دانشگاه افسری کدوم ها بیشتر به درد م می خوره ....کنکور یا کار آزاد...

با توجه به وضع مالی خیلی ضعیف مون و اینکه از شغل آزاد هم خوشم نمیاد و اگه برم شاگردی فقط میخام یه سرگرمی و یا کار دوم باشه برای آینده م....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46113
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره شغلی....

درآمد تو کار آزاده
    مکانیکی صافکاری از مهندسی بهتره. ولی یاد بگیر نه الکی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    در اول نیاز است که شما این افت تحصیلی که داشته اید را مورد بررسی قرار بدهید تا بتوانید با رفع مشکلات احتمالی در مسیر رشدی خود بهتر گام بردارید .
    برای حرکت در مسیر شغلی و اقتصادی آینده خود نیاز است که شما استعداد و علایق خود را بهتر بشناسید با شناخت بهتر شما می توانید در مسیر اینکه کنکور بدهید و یا اینکه در مسیر حرفه های آزاد پیش بروید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    شما مثلا اگر مکانیکی را دوست دارید می توانید به صورت حرفه ای در این مسیر پیش بروید و با دانشگاه به صورت آکادمیک این حرفه را دنبال کنید.
    در کنار اینکه دقت داشته باشید که افرادی که شما در تعامل با آنها هستید می توانند احساسات و افکار و دیدگاهای مذهبی متفاوت از شما را داشته باشند و قرار نیست که در این مسیر چون دیدگاهای دیگران با شما متفاوت هست شما مسیر رشدی خود را منحل کنید بله در احترام به تفاوت ها نیاز است که شما مسیر رشدی خود را دنبال کنید.
    در این مسیر پیشنهاد من به شما این است که به صورت حضوری برای مشاوره تحصیلی اقدام کنید و تست های استعدادیابی را انجام بدهید تا بتوانید با شناخت بهتر خود در مسیر رشدی خودتان حرکت کنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47826
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    من با اینکه شرایط کلی شما رو خوندم اولین چیزی که به ذهنم میرسه اینه که شما اصلاً هدف خودتون رو تعیین نکردین. اگر واقعاً قصد رفتن به دانشکده افسری رو دارین باید همه تلاشتون رو بکنید. اینکه برم مکانیکی یا آرایشگری به نظر من نشان از سردرگمی شما هست. اگر به هر دلیلی نتونستید وارد دانشکده افسری بشین، اگر ریاضیتون خوب هست می تونید شروع به تدریس خصوصی ریاضی بکنید. اصلا یه سایت بزنید و آموزش هاتون رو داخل سایت بذارین. خرجی هم نداره با هزینه کمتر از یه تومن می تونید یه سایت بزنید و با همون دوربین گوشی موبایل خودتون، از آموزش هاتون فیلم تهیه کنید. اگر قصد دارید مکانیک بشید بچسبید به آموزش مکانیک از شاگردی شروع کنید تا مهارت کسب کنید. دلایل عذرخواهی می کنم، بچگانه رو بذارین کنار که من مذهبی هستم صاحب مغازه مذهبی نیست. شما کار خودتون رو بکنید. ماسک نمی زنند و من می ترسم هم یکی از همون دست بهونه هاست. اول تصمیم بگیرید که واقعا می خواین کار کنید بعد در مورد انتخاب شغل خوب فکر کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد